روش های ارسال توسط تابان لایت

نحوه ثبت سفارش و ارسال

تفاوتی نمی‌کند در کدام شهر هستید، با عضویت در سایت تابان لایت می‌توانید به تنوع بالایی از محصولات و لوازم برقی و حفاظتی دسترسی داشته باشید.عضویت در وبسایت تابان لایت بسیار آسان بوده و نیاز است تا شما شماره تلفن همراه خود را وارد کنید و پیامک ارسال شده را داخل سایت وارد کنید. تابان لایت سفارشات کاربران گرامی که در تهران سکونت دارند را از طریق پیک شهری و در مدت زمانی کمتر از 24 ساعت ارسال می‌کند. سفارش سایر نقاط ایران نیز از طریق روش‌های پست سفارشی و پیشتاز و باربری‌های مورد اعتماد به دست مشتریان خواهد رسید.

 

زمان حدودی پردازش و ارسال

میانگین زمانی پردازش سفارشات پس از تایید نهایی توسط تابان لایت، در حدود 30 دقیقه خواهد بود. پس از تایید نهایی در صورتی که سفارشات خود را قبل از ساعت 12 ظهر به ثبت رسانده باشید فرایند ارسال در همان روز و در صورتی که بعد از ساعت 12 سفارش شما ثبت شده باشد فرایند ارسال در صبح روز بعد اتفاق خواهد افتاد. سفارش‌های شهر تهران در بازه زمانی 2 تا 4 ساعته (در صورت هماهنگی قبلی) و سفارش سایر شهرها نیز بر حسب مقصد تعیین‌شده، بسته به نحوه ارسال انتخاب شده متفاوت است.

 

سفارش های سنگین و بزرگ

سفارش‌های ثبت‌شده در فروشگاه اینترنتی تابان لایت، با توجه به نوع حمل آن‌ها در بازه‌های زمانی مختلفی ارسال می‌شوند.
شما می‌توانید هر کدام از روش‌های بالا را هنگام ثبت سفارش در وبسایت تابان لایت انتخاب کنید. توجه داشته باشید، درصورتی که کالای انتخابی شما ابعادی بیش از یک متر(داکت،لوله برق،مهتابی) داشته باشد و یا وزن آن بیش از 25 کیلوگرم باشد توسط باربری ارسال می گیردد و باید کرایه آن را پس از دریافت به باربری پرداخت کنید.